petra_doporucuje

Petra Morávková stevardka naší společnosti JLV, a.s. – vítězka soutěže Tvář ČD 2008

NEVÁHEJTE a OCHUTNEJTE KOUSEK ITÁLIE 

Teplé Panini – Pollo a Quattro formaggio.
Určitě vám budou chutnat, tak jako mně!

Více info >>>

     

Anketa

Využili jste našich služeb a byli jste spokojení?
 

Napište nám

jlv@jlv.cz

SMS zprávu na číslo:
+420 606 606 188

OČEKÁVÁME VAŠE PODNĚTY, NÁVRHY NEBO STÍŽNOSTI.

Optimalizováno pro prohlížeč Internet Explorer 7 a vyšší.
Stáhnout aktuální verzi >>>

Tisková zpráva : JLV, a.s. - otevření firemní restaurace Vestibul

Společnost Jídelní a lůžkové vozy, a.s., (JLV) otevřela v úterý 21.11.2006 v prostorách sídla společnosti na adrese Chodovská 3, Praha 4 novou samoobslužnou restauraci s názvem Vestibul.

 

V přízemí budovy společnosti JLV, a.s., vyrostla během rekordních čtyř měsíců stavebních a interiérových úprav samoobslužná restaurace Vestibul, představující novou dimenzi závodního stravování. Rekonstrukce a následné technologické a interiérové zařízení včetně zařízení gastrovýroby a rozsáhlých úprav vzduchotechniky si vyžádaly investici ve výši téměř 12 mil.Kč. Stavební práce provedla společnost Edikt, a.s., na technologickém a interiérovém zařízení se podílely firmy BAWAX, s.r.o., a AMBRA Group s.r.o.

Restaurace Vestibul nabízí každý pracovní den od 7 do 15:30 hod (respektive v pátek do 14 hod) široký sortiment jídel teplé a studené kuchyně, čerstvě upečené pečivo, dezerty, zmrzlinu zn.Algida, chlazené nápoje Coca Cola, teplé nápoje Segafredo, pivo značky Gambrinus a Budvar.

Návštěvníci restaurace si mohou vybrat z denní nabídky několika hlavních jídel v ceně od 55 Kč či ze stálé široké nabídky teplých i studených pokrmů a v samoobslužném úseku zvolit lahůdky nebo čerstvý zeleninový salát dle své chuti. Samozřejmostí je i doplňkový prodej cukrovinek či zboží denní spotřeby.

Restaurace Vestibul poskytuje formou rychlého stravování skvělý kulinářský zážitek v příjemném prostředí nejen pro pracovníky z blízkého okolí, ale i pro zákazníky projíždějící po velmi frekventované Chodovské ulici.

Praha, 22.11.2006


Jídelní a lůžkové vozy,a.s.
oddělení produktu a marketingu
www.jlv.cz

Štěpánka Loužecká, marketingový a PR manager
Tel.: 271 003 298
Tel.: 724 071 039
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 

 

 

 

 

 

 


JLV, a.s., Chodovská 3/228, 141 00 Praha, tel.: +420 271 003 111. Design © MABEL