petra_doporucuje

Petra Morávková stevardka naší společnosti JLV, a.s. – vítězka soutěže Tvář ČD 2008

NEVÁHEJTE a OCHUTNEJTE KOUSEK ITÁLIE 

Teplé Panini – Pollo a Quattro formaggio.
Určitě vám budou chutnat, tak jako mně!

Více info >>>

     

Anketa

Využili jste našich služeb a byli jste spokojení?
 

Napište nám

jlv@jlv.cz

SMS zprávu na číslo:
+420 606 606 188

OČEKÁVÁME VAŠE PODNĚTY, NÁVRHY NEBO STÍŽNOSTI.

Optimalizováno pro prohlížeč Internet Explorer 7 a vyšší.
Stáhnout aktuální verzi >>>

Tisková zpráva : JLV, a.s. – otevření první prodejny FRITTY CITY

Jídelní a lůžkové vozy, a.s. (JLV, a.s.) otevřely v pátek 6.10.2006 ve vestibulu Masarykova nádraží v Praze prodejnu fritovaných specialit s názvem FRITTY CITY, první prodejnu svého nového podnikatelského záměru v České republice. Tímto projektem společnost JLV, a.s. přispívá ke konceptu Živá nádraží.

  


Jídelní a lůžkové vozy, a.s. (JLV, a.s.) otevřely v pátek 6.10.2006 ve vestibulu Masarykova nádraží v Praze prodejnu fritovaných specialit s názvem FRITTY CITY, první prodejnu svého nového podnikatelského záměru v České republice. Tímto projektem společnost JLV, a.s. přispívá ke konceptu Živá nádraží.

 

V prostorách původního „Bufetu u 7. koleje“, který více než 10 let svým zákazníkům nabízel standardní sortiment odpovídající sortimentu nádražních bufetů let dávno minulých, společnost JLV, a.s. vybudovala moderní prodejnu splňující nejvyšší evropské nároky.

Rekonstrukce prostor trvala 2 měsíce a vyžádala si investici ve výši téměř 500.000,- Kč. Výsledkem rekonstrukce je designově i technologicky moderně vybavená prodejna, která přispívá k rozšíření nabídky rychlého občerstvení v prostorách Masarykova nádraží a stává se tak dalším krokem ve zvyšování estetické i funkční úrovně této železniční stanice.

JLV, a.s. tímto počinem naplňuje podmínky výhry ve výběrovém řízení na poskytování služeb veřejnosti formou prodeje rychlého občerstvení – balených potravin v obvodu železničních stanic v síti ČD, a.s. a přispívá tak značnou měrou k proměně podoby českých nádraží, a to jak z pohledu funkčního tak estetického.

FRITTY CITY nabízí zákazníkům klasické fritované fast-foodové pokrmy z tradičních surovin, např. hranolky, americké brambory či bramboráčky, přičemž tento sortiment bude pravidelně obměňován. V budoucnu společnost JLV, a.s. předpokládá rozšíření sortimentu o další speciality, jako např. kuřecí nugetky, smažené sýry či v dnešní době tolik oblíbené čerstvé zeleninové saláty. Z nápojového lístku si zákazník může zvolit nealkoholické nápoje značky Coca-Cola či pivo Gambrinus.

Provoz prodejny zajišťují dvě odborně proškolené pracovnice, které zákazníky FRITTY CITY obslouží každý den v době od 9:30 do 20:30 hodin.

JLV, a.s. svými aktivitami, ke kterým teď nově přibývá i projekt prodejen rychlého občerstvení FRITTY CITY, přispívá ke zvyšování úrovně služeb na českých nádražích na úroveň srovnatelnou s úrovní služeb v evropských dopravních uzlech.

Praha, 06.10.2006


Jídelní a lůžkové vozy,a.s.
oddělení produktu a marketingu
www.jlv.cz

Štěpánka Loužecká, marketingový&PR manager
Tel.: 271 003 298
Tel.: 724 071 039
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 


JLV, a.s., Chodovská 3/228, 141 00 Praha, tel.: +420 271 003 111. Design © MABEL