petra_doporucuje

Petra Morávková stevardka naší společnosti JLV, a.s. – vítězka soutěže Tvář ČD 2008

NEVÁHEJTE a OCHUTNEJTE KOUSEK ITÁLIE 

Teplé Panini – Pollo a Quattro formaggio.
Určitě vám budou chutnat, tak jako mně!

Více info >>>

     

Anketa

Využili jste našich služeb a byli jste spokojení?
 

Napište nám

jlv@jlv.cz

SMS zprávu na číslo:
+420 606 606 188

OČEKÁVÁME VAŠE PODNĚTY, NÁVRHY NEBO STÍŽNOSTI.

Optimalizováno pro prohlížeč Internet Explorer 7 a vyšší.
Stáhnout aktuální verzi >>>

Napsali nám zákazníci 2
JLV - musím říct, dobrá společnost. Úroveň kuchyně, nápojů a obsluhy na velmi dobré úrovni.
Děkuji, s pozdravem Jarský
Dobrý den, jedu ve vlaku Leoš Janáček z Bohumína v 15.00 do Prahy 18.35 a sedím v JLV a jsem příjemně překvapena profi obsluhou p. Raka. To už se jen tak nevidí.
Moc chválím, děkuji.
Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval Vašemu personálu, který nás obsluhoval dnes na cestě z Ostravy do Prahy mile, s úsměvem a s pochopením. Jedná se o spoj IC 540 Hutník dne 23. 11. 2008.
Děkujeme Dušan Procháček
Dnes jsme s přáteli cestovali vlakem IC s odjezdem z Olomouce v 9.07 do Prahy. Chtěla bych poděkovat za vzornou obsluhu i profeionální jednání vašim zaměsnancům.
Dobrý večer, rád vám napiši také pár kladných vět. Včera jsem jel EC 279/ dnes 278 zpět, část cesty jsem strávil ve vašem restauračním voze, bez chyby! Zde máte perfektní standard, není to výjímka. Před časem jsem jel 2x Košičanem, 1x mladý muž, 1x slečna, jídelní vůz vždy na 1*!
Díky Ing. Polák
Dobrý večer, dnes jsem cestovala vlakem EC Odra z Olomouce do Prahy a chtěla bych tímto pochválit pana číšníka za velmi profesionální a pro zázkaznícký přístup, který mne doslova uchvátil. Kdyby taková obsluha byla všude, tak jsou určitě všechna restaurační zařízení plná.
S pozdravem Dubská
Vážení, poděkujte vašemu zaměsnanci p. Kissovi. Já jsem pospíchala a nestačila se ani poděkovat. Byla jsem velice spokojená na cestě tam i zpět. Byl to R225/224 Šírava.
cestující M.B. Praha
IC Hutník - výborná obsluha, perfektní jídlo - takový Smažák neumí ani moje babi:)

Proč Vám píši. Dne 17. 7. jsem jel z Košic do Prahy vlakem 120 nanávštěvu posledních prátel a příbuzných. Velmi milá ba co profesionální obsluha pana vedoucího. Jaké překvapení, když se dnes vracím zpět přes Budapeˇšť a vidím opět Vašeho zaměstnance, p. J Kotka. Jak jinak než milého profesionála. Děkuji a jsem rád, že takovéto lidičky ještě jsou a to i u Vás.
S pozdravem Doc. G. Sneidauf Boston Av. Maxwel pic. 597/AM326

Oznamujeme, že cesta byla skvělá, personál vstřícný vynikající servis. Servus!
Děkujeme za hráče a celý realizační tým AC Sparta Praha.
D. S.
Často cestuji vlakem Praha - Vídeň. Dnes bych chtěla velmi poděkovat posádce EC 173, konkrétně Rudolfovi G. za velmi příjemnou a profesionální obsluhu, a panu kuchařovi za chutné a velmi vkusně upravené jídlo.
A. J., kancelář hejtmana Ústeckeho kraje
Cestuji se svým anglickým partnerem z Vídně do Prahy vlakem Dvořák. Chci poděkovat velmi milé a ochotné paní za perfektní služby. Také jídlo medailonky a kuře se salátem bylo vynikající.
Děkuji K. R.
Děkuji za služby Vašeho jídelního vozu. Především mě zaujala obsluha na vysoké úrovni. Nejen vzhledu, ale i vystupování. Je to něco, jako kdyby člověk do ráje vstoupil. Tak gratuluji. O. N.
Dobrý podvečer, cestuji dnes vlakem EC172 do Hamburku a musím sklonit poklonu vašemu personálu v jídelním voze za ukázkovou obsluhu, chutné a velmi vkusně upravené jídlo a hlavně profesionální přístup při jednání s hosty, neboť to co zde někteří hosté předvádí je nehoráznost vyžadující opravdu silné nervy a značnou dávku sebeovládání.
S pozdravem a přáním krásného večera, M. D.
Velmi pěkné prostředí a velmi dobré a profesionální služby Vaší stevardky.
Děkujeme. J. A.
Dobrý večer, Rád by som vyjádril pochvalu Vašim stewardům za velmi prozákaznický přístup. Želám Vám, aby sa Vám nadalej darilo budovat tak skvelý tým aký tu máte teraz.
T. T.
Dobrý den, cestovala jsem Expresem Košičanem z Pardubic do Prahy. Byla jsem velice mile překvapena příjemným číšníkem, který mi zanesl výborný čaj, a ochotně mi vyhledal následující spojení z Prahy. Cesta mi velice rychle uběhla a byla jsem plně spokojena. Přeji více takových příjemných zaměstnanců.
S přáním hezkého dne A. S.
Dobrý den, jela jsem vlakem Pernerem do Prahy a chtěla bych pochválit Vaši stevardku Hanku, přesto, že jídelní vůz netopil a ani nesvítil byla strašně ochotná všem cestujícím vyhovět, procházela všechny vagony a ptala se cestujících, zda by nechtěli občerstvení. Byla jsem maximálně spokojená a myslím, že i ostatní cestující.
S pozdravem V. P., Havířov
Chtěl bych pochválit skvělou posádku restauračního vozu (včetně zácviku) na vlaku ex 100 Jože Plečnik LJU-PHA! Díky za super služby JLV!
T. H.
Vážení, s přítelkyní jsem cestovala nočním vlakem č. 352 do Frankfurtu. Přesto, že zahájení cesty se nám moc nevydařilo, do Drážd‘an jsme jeli náhradním vlakem, vše jsme si vynahradili cestou z Drážďan do Frankfurtu. Veškerý nepříjemný dojem ze začátku cesty rozptýlil Váš zaměstnanec průvodce lůžkového vozu svým profesionálním přístupem a příjemným vystupováním. Protože sama pracuji v marketingové oblasti, umím ocenit výbornou práci Vašeho zaměstnance. Chceme mu touto cestou ještě jednou poděkovat a Vám popřát hodně spokojených cestujících, tak jako jsme byli i my. Děkuji ještě jednou za sebe a přítelkyni Vám všem.
L. J.

Přejeme Vám krásný, dobrý den.Vraceli jsme se z dovolené ze Soluně a měli jsme to štěstí, že průvodcem lehátkového vozu byl Váš zaměstnanec Pavel J.Velice si ceníme jeho obětavosti,která zajisté překračovala náplň pracovních povinností.Díky jeho profesionálnímu přístupu,nám všem cesta rychle uběhla. Přejeme Vám více takových zaměstnanců a Pavlovi mnoho štěstí a spokojenosti jak v pracovním,tak osobním životě. Moc se těšíme, jak s námi za rok opět pojede.
S pozdravem rodina H. z Přerova


Dobrý den,
rád bych chtěl touto cestou pochválit vašeho zaměstnance který nás doprovázel na cestě z dovolené ve dnech 1.8. - 3.8.2009 jako průvodce v lůžkovém voze č.361 z Burgasu ve směru do Prahy. Jeho služby byli velmi profesionální a jako cestující v lůžkovém voze, které minimálně 4 x do roka využiji, jsem se s takovou ochotou a kvalitou poskytovaných služeb ještě nesetkal.
Jsem rád že jsem se v lůžkovém voze ve službách JLV setkal právě s tímto průvodcem a prožil jsem tak jednu z nejpříjemnějších jízd v lůžkových vozech pod taktovkou JLV, především díky jeho ochotě a profesionálnímu přístupu k službám a zákazníkům. Bohužel jeho jméno neznám, ale věřím že jej nebude problém najít.
S přátelským pozdravem a poděkováním Jan Sokolíček, Rousínov.
S přáteli jsme 24.6 vyráželi s přáteli z Brněnského hl. nádraží směrem Budapešť a odtud dále Vaším lůžkovým vozem do Burgasu.Chtěl bych za nás všechny velice pochválit kvalitu služeb především přístup a špičkové nasazení a ochotu Vašeho zaměstnance, stevarta Martina Jaratha. Děkuji Ondřej Klíma
Proč cestuji českými vozy? Když cestuji z Prahy do Moskvy nebo opačně z Moskvy do Prahy, přemýšlím, kterým vozem jet: českým nebo ruským? Ruské vozy jsou nové a české trochu straší, ale já chci vždy cestovat českým. Protože v českých vozech je dobrý, mohu říci nejlepší, servis, obsluha cestujících. Obrovský výběr různých nápojů, čajů, kávy, čokolády, polévka, guláš, párky, šťávy, limonády, pivo. Se vším, co v ruských vozech není, jsem velmi spokojená. Při tom chci upozornit na výbornou obsluhu českých průvodců, dobře mluví rusky. Když cestuji v zimě na vozech je teplo a také čisto, v jiných měsících udržují správnou teplotu. Čeští průvodci jsou vždy na svém pracovním místě, čistí, pečliví. Dobře vítají každého cestujícího. Když chtějí cestovat moji známí, přátelé do Prahy, vždy jim dám radu, pouze českými vozy. Obrovský dík české firmě, J.L. Ostapěnko
Chci vyjádřit své poděkování českým průvodcům za výborný servis na jejich vozech. V prodeji mají vše co potřebují cestující na celou cestu. Dobré služby, výborné chování průvodců k cestujícím. Vyjadřuji poděkovaní české firmě a českým průvodcům. Světlana, Ivanovna, Simurova
Jsem cestující vlaku Praha – Moskva a chci vyjádřit své poděkování průvodcům českých vozů, za výborný servis ( služby ), dobrosrdečnost a pochopení. Děkuji! Vždy budu využívat (používat služeb ) pouze Vašich vozů. S úctou J. Semjonovna, Nikolajeva
Vážení přátelé, chtěli bychom touto cestou poděkovat za velice příjemnou cestu v lůžkovém voze č. 361 Praha – Varna a zpět, kterou jsme absolvovali ve dnech 19. – 21. 6. (tam) a 28.– 30. 6. (zpět). Průvodci byli v obou případech ochotní a milí, občerstvení chutné a pestré, ve vozech čisto. Mockrát děkujeme a přejeme co nejvíce zákazníků spokojených tak jako my. Se srdečným pozdravem - Mgr. Stanislav Pavlíček s rodinou, Chotěboř
Jel jsem dne 17.6.09 z Prahy do Ostravy. Stravil jsem celou dobu u baru a tak vybornou obsluhu jsem dlouho nevidel. Slecny ZUZANA a KATKA byly velmi ochotne a mile. Pokud mohu pozadat o pochvalu nebo pripadne lepsi financni ohodnoceni, byl bych vam velmi zavazan. S pozdravem Jiri Flek - DOPRAVNI PODNIK HLAVNIHO MESTA PRAHY

Dobrý den, jel jsem dnes v noci (27.3.) z Krakowa lůžkovým vozem vaší společnosti, postel 24. Děkuji vám a zejména velice ochotnému průvodčímu p. Přemyslu Vokállkovi za příjemnou jízdu. Pan průvodčí byl velmi milý, s námi cestujícími hovořil česky, německy, anglicky, rusky a polsky. Je pěkné, že vaši pracovníci mluví tolika jazyky a velmi dobře. Lůžkový vůz byl pěkný, čistý, opravdu na úrovni. Také nabídka občerstvení je bohatá, za přijatelné ceny. Jen je škoda, že neprodáváate pivo Plzeň. Cestuji vlakem hodně a často a s touto jízdou jsem nadšen.
Děkuji a s pozdravem S. Veselý

JLV - musím říct, dobrá společnost. Úroveň kuchyně, nápojů a obsluhy na velmi dobré úrovni.
Děkuji, s pozdravem Jarský
Dobrý den, jedu ve vlaku Leoš Janáček z Bohumína v 15.00 do Prahy 18.35 a sedím v JLV a jsem příjemně překvapena profi obsluhou p. Raka. To už se jen tak nevidí.
Moc chválím, děkuji.
Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval Vašemu personálu, který nás obsluhoval dnes na cestě z Ostravy do Prahy mile, s úsměvem a s pochopením. Jedná se o spoj IC 540 Hutník dne 23. 11. 2008.
Děkujeme Dušan Procháček
Dnes jsme s přáteli cestovali vlakem IC s odjezdem z Olomouce v 9.07 do Prahy. Chtěla bych poděkovat za vzornou obsluhu i profeionální jednání vašim zaměsnancům.
Dobrý večer, rád vám napiši také pár kladných vět. Včera jsem jel EC 279/ dnes 278 zpět, část cesty jsem strávil ve vašem restauračním voze, bez chyby! Zde máte perfektní standard, není to výjímka. Před časem jsem jel 2x Košičanem, 1x mladý muž, 1x slečna, jídelní vůz vždy na 1*!
Díky Ing. Polák
Dobrý večer, dnes jsem cestovala vlakem EC Odra z Olomouce do Prahy a chtěla bych tímto pochválit pana číšníka za velmi profesionální a pro zázkaznícký přístup, který mne doslova uchvátil. Kdyby taková obsluha byla všude, tak jsou určitě všechna restaurační zařízení plná.
S pozdravem Dubská
Vážení, poděkujte vašemu zaměsnanci p. Kissovi. Já jsem pospíchala a nestačila se ani poděkovat. Byla jsem velice spokojená na cestě tam i zpět. Byl to R225/224 Šírava.
cestující M.B. Praha
IC Hutník - výborná obsluha, perfektní jídlo - takový Smažák neumí ani moje babi:)

Proč Vám píši. Dne 17. 7. jsem jel z Košic do Prahy vlakem 120 nanávštěvu posledních prátel a příbuzných. Velmi milá ba co profesionální obsluha pana vedoucího. Jaké překvapení, když se dnes vracím zpět přes Budapeˇšť a vidím opět Vašeho zaměstnance, p. J Kotka. Jak jinak než milého profesionála. Děkuji a jsem rád, že takovéto lidičky ještě jsou a to i u Vás.
S pozdravem Doc. G. Sneidauf Boston Av. Maxwel pic. 597/AM326

Oznamujeme, že cesta byla skvělá, personál vstřícný vynikající servis. Servus!
Děkujeme za hráče a celý realizační tým AC Sparta Praha.
D. S.
Často cestuji vlakem Praha - Vídeň. Dnes bych chtěla velmi poděkovat posádce EC 173, konkrétně Rudolfovi G. za velmi příjemnou a profesionální obsluhu, a panu kuchařovi za chutné a velmi vkusně upravené jídlo.
A. J., kancelář hejtmana Ústeckeho kraje
Cestuji se svým anglickým partnerem z Vídně do Prahy vlakem Dvořák. Chci poděkovat velmi milé a ochotné paní za perfektní služby. Také jídlo medailonky a kuře se salátem bylo vynikající.
Děkuji K. R.
Děkuji za služby Vašeho jídelního vozu. Především mě zaujala obsluha na vysoké úrovni. Nejen vzhledu, ale i vystupování. Je to něco, jako kdyby člověk do ráje vstoupil. Tak gratuluji. O. N.
Dobrý podvečer, cestuji dnes vlakem EC172 do Hamburku a musím sklonit poklonu vašemu personálu v jídelním voze za ukázkovou obsluhu, chutné a velmi vkusně upravené jídlo a hlavně profesionální přístup při jednání s hosty, neboť to co zde někteří hosté předvádí je nehoráznost vyžadující opravdu silné nervy a značnou dávku sebeovládání.
S pozdravem a přáním krásného večera, M. D.
Velmi pěkné prostředí a velmi dobré a profesionální služby Vaší stevardky.
Děkujeme. J. A.
Dobrý večer, Rád by som vyjádril pochvalu Vašim stewardům za velmi prozákaznický přístup. Želám Vám, aby sa Vám nadalej darilo budovat tak skvelý tým aký tu máte teraz.
T. T.
Dobrý den, cestovala jsem Expresem Košičanem z Pardubic do Prahy. Byla jsem velice mile překvapena příjemným číšníkem, který mi zanesl výborný čaj, a ochotně mi vyhledal následující spojení z Prahy. Cesta mi velice rychle uběhla a byla jsem plně spokojena. Přeji více takových příjemných zaměstnanců.
S přáním hezkého dne A. S.
Dobrý den, jela jsem vlakem Pernerem do Prahy a chtěla bych pochválit Vaši stevardku Hanku, přesto, že jídelní vůz netopil a ani nesvítil byla strašně ochotná všem cestujícím vyhovět, procházela všechny vagony a ptala se cestujících, zda by nechtěli občerstvení. Byla jsem maximálně spokojená a myslím, že i ostatní cestující.
S pozdravem V. P., Havířov
Chtěl bych pochválit skvělou posádku restauračního vozu (včetně zácviku) na vlaku ex 100 Jože Plečnik LJU-PHA! Díky za super služby JLV!
T. H.
Vážení, s přítelkyní jsem cestovala nočním vlakem č. 352 do Frankfurtu. Přesto, že zahájení cesty se nám moc nevydařilo, do Drážd‘an jsme jeli náhradním vlakem, vše jsme si vynahradili cestou z Drážďan do Frankfurtu. Veškerý nepříjemný dojem ze začátku cesty rozptýlil Váš zaměstnanec průvodce lůžkového vozu svým profesionálním přístupem a příjemným vystupováním. Protože sama pracuji v marketingové oblasti, umím ocenit výbornou práci Vašeho zaměstnance. Chceme mu touto cestou ještě jednou poděkovat a Vám popřát hodně spokojených cestujících, tak jako jsme byli i my. Děkuji ještě jednou za sebe a přítelkyni Vám všem.
L. J.

Přejeme Vám krásný, dobrý den.Vraceli jsme se z dovolené ze Soluně a měli jsme to štěstí, že průvodcem lehátkového vozu byl Váš zaměstnanec Pavel J.Velice si ceníme jeho obětavosti,která zajisté překračovala náplň pracovních povinností.Díky jeho profesionálnímu přístupu,nám všem cesta rychle uběhla. Přejeme Vám více takových zaměstnanců a Pavlovi mnoho štěstí a spokojenosti jak v pracovním,tak osobním životě. Moc se těšíme, jak s námi za rok opět pojede.
S pozdravem rodina H. z Přerova

 


JLV, a.s., Chodovská 3/228, 141 00 Praha, tel.: +420 271 003 111. Design © MABEL